HiKOKI DS18DEWFZ Akkus fúró-csavarozó (18V/2x5,0Ah) HitBOX
Kedvezmény -30%
Ingyenes szállítás
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DS18DEWFZ
Súly: 5,20 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Jellemzők:
• Nagy nyomaték és magas munkavégzési sebesség a nehéz feladatok gyors elvégzéséhez
• Rendkívül rövid az optimális manőverezhetőség és könnyű kezelés érdekében
• Fémtokmány karbid betétekkel a legmagasabb fogóerő érdekében, hogy a bitek ne csúszhassanak ki
• Beépített LED világítás a munkafelület jobb láthatóságáért
• 22 fokozatra állítható nyomatékbeállítás az adott alkalmazásnak megfelelően
Műszaki adatok:
• Akku feszültség: 18 V
• Max. nyomaték: 40 /70 Nm
• Üresjárati fordulatszám: 0-550/0-2000 /min
• Furat (acél / alumínium / fa): 13 / 13 /52 mm
• Tokmányméret: 1,5 -13 mm
• Gépcsavar méret: 6 mm
• Facsavar mére: 6 x 75mm
• Tömeg: 1,8 kg
A csomag tartalma:
• HITBOX
• 2 db 5,0 Ah akkumulátor
• Töltő
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 5 Ah
Akku 2
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 70
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 550
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 2000
Fúrásteljesítmény fában 52 mm
Fúrásteljesítmény fém 13 mm