BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400
BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Vonallézer (12V/akku és töltő nélkül) 0601065400
Kedvezmény -31%
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 0601065400
Súly: 1,78 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GLL 12V-100-33 CG Professional - Vonallézer
  • A 12 V-os lítium-ion akku mellett AA alkáli elemek is használhatók a folyamatos munkavégzés érdekében, így nincs többé megszakított munkavégzés a lemerült akkumulátor miatt
Minden változathoz mellékelve
  • Lézer céltábla
  • LB 10 Professional univerzális tartó
  • Tasak
Plusz tartozék ennél a változatnál
  • AA1 alkáli elem adapter
    Rendelési szám: 1 608 M00 C1B
  • 4 x 1,5 V-os LR6 (AA) elem
Műszaki adatok
További adatok
Állványmenet1/4", 5/8"
Akkufeszültség12,0 V
Lézerdióda500 – 540 nm, < 10 mW
Üzemi hőmérséklet-10 – 40 °C
Tárolási hőmérséklet-20 – 70 °C
Lézerosztály2
Hatósugár*sugár max. 30 m
Működési tartomány vevővel*100 m (sugár)
Szintezési pontosság*± 0,3 mm/m
Önszintezési tartomány± 4°
Szintezési idő4 s
Por és fröccsenő víz elleni védelemIP65 (kivéve akkumulátor és akkumulátoradapter)
Áramellátás12 V Li-ion akku, 4 x 1,5-V-LR6 (AA)
Üzemidő, max.6 h (Li-ion) és 4 h (4 x AA) 3 vonalas üzemmódban
Súly, kb.*0,96 kg
Lézervonal színezöld
Kivetítés3 x 360° vonal
Kompatibilis lézervevőkLR 7
Munkatartomány, érték30 m
* Az eltérésekről további információ a következő linken található: A termékek műszaki jellemzői
GLL 12V-100-33 CG Professional: További információ
Kiemelt termékek
A GLL 12V-100-33 CG Professional robusztus vonallézer egyszerűen használható és intuitív. Szélsőséges munkakörülmények között is használható, köszönhetően a gumírozott háznak és lézernyílásoknak, valamint IP 65-ös por- és víz elleni védettségének. A Levelling Remote alkalmazás segítségével a 3 db 360°-os lézervonal távolról vezérelhető a pontosabb és gyorsabb munkavégzés érdekében. A kettős áramellátás rugalmasságot biztosít azzal, a 12 V-os lítium-ion akku helyett AA alkáli elemek is használhatók tartalék áramforrásként.
Berendezések és alkalmazások
További információk
Műszaki adatok
Részletezés
IP védelem IP 65
Lézerdióda 540 nm
Hatótávolság 30 m, 100 m s příjmačem
Kivetítés 3x vonal 360°
Mérés pontossága 0,3
Önszintezési tartomány 4
Állványmenet 5/8", 1/4"
Hálózati egység 4x 1,5 V LR6 (AA), 12 V