HiKOKI UB18DGW4Z Akkus teleszkópos térmegvilágító lámpa (18V/akku és töltő nélkül)
HiKOKI UB18DGW4Z Akkus teleszkópos térmegvilágító lámpa (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI UB18DGW4Z Akkus teleszkópos térmegvilágító lámpa (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI UB18DGW4Z Akkus teleszkópos térmegvilágító lámpa (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI UB18DGW4Z Akkus teleszkópos térmegvilágító lámpa (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI UB18DGW4Z Akkus teleszkópos térmegvilágító lámpa (18V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -22%
Ingyenes szállítás
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: UB18DGW4Z
Súly: 10,64 kg
Leírás
Jellemzők:
• Lítium-ion akku
• IP 55 víz és porvédelem
• Szuper fényes,akár 4000 Lumen
• Fehér LED lámpa
• Akkuval és hálózatról is használható
• A három lámpafej egymától függetlenül elforgatható
• Teleszkóppal állítható fejmagasság
• Jól szállítható,tárolható 1035mm a hossza összecsukva
• Állíthatható fényerő 4 fokozatban
• MAX módban folyamatos használat esetén egy feltötéssel akár 2,5 órát is világíthat
• HIGH módban folyamatos használat esetén egy feltötéssel akár 3,5 órát is világíthat
• MID módban folyamatos használat esetén egy feltötéssel akár 5,5 órát is világíthat
• LOW módban folyamatos használat esetén egy feltötéssel akár 10,5 órát is világíthat
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 18 V
• Akku típus: Li-Ion
• Fányerő MAX módban: 4000 Lm
• Fányerő HIGH módban: 3000 Lm
• Fányerő MIN módban: 2000 Lm
• Fányerő LOW módban: 1000 Lm
• LED izzó: 66 db
• Méretek kitolva (MxHxSZ): 2150 x 630 x 720 mm
• Méretek összecsukva (MxHxSZ): 1035 x 222 x 210 mm
• Súly: 8,1 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V