HiKOKI BSL36B18X Akkumulátor MultiVolt 18V / 36V (4,0/8,0 Ah) 380084
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
• Használható bármelyik 18 V-os, csúszótalpas vagy MULTIVOLT-os HiKOki géphez
• Kétszer akkora V-szám, gyorsabb, nagyobb teljesítmény, ugyanakkora kompakt méretben.
• Kompakt és könnyű - a multivolt akku a 18V-os akkukkal (BSL1850/BSL1860) szinte azonos méretű és súlyú.
• Automatikusan változtatja a feszültségét a 36 V és 18 V között, a használni kívánt gépnek megfelelően.
• Akkutöltöttség-kijelző: töltésállapot megjelenenítés négy fokozatban.
• A töltési idő UC18YSL3 töltővel kb. 52 perc
Műszaki adatok.
• Akku feszültség: 36 V / 18 V
• Akku kapacitás: 36 V: 4 Ah
• Akku kapacitás: 18 V: 8,0 Ah
• Méret: 134 x 83 x 75 mm
Szállítási terjedelem:
• 1x Aku 36V, 4 Ah - 18V, 8.0Ah
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Akkukapacitás | 8 Ah |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI (Hitachi) BSL36B18 Akku 36V 4Ah/18V 8Ah
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI (Hitachi) BSL36B18 Akumulátor 36V 4Ah/18V 8Ah
- Aby wysłać do Polski odwiedź HiKOKI (Hitachi) BSL36B18 Akumulator 36V 4Ah/18V 8Ah
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI (Hitachi) BSL36B18 Akumulátor 36V 4A/18V 8A
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI BSL36B18X Batterie MultiVolt 18V / 36V (4,0/8,0 Ah)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI (Hitachi) BSL36B18 Akku 36V 4Ah/18V 8Ah