DREMEL® Blueprint kompakt fűrész (CS12V-S1) F013CS12JA
Kedvezmény -27%
DREMEL® Blueprint kompakt fűrész (CS12V-S1) Vágások gyorsan és egyszerűen Szénkefe nélküli motor a tartós teljesítményért kompakt mérettel. 12 V-os, 2 Ah-s akkumulátor – munkavégzés bá... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DREMEL
Garancia: 3 év
Cikkszám: F013CS12JA
Súly: 2,05 kg
Leírás
DREMEL® Blueprint kompakt fűrész (CS12V-S1)
Vágások gyorsan és egyszerűen
  • Szénkefe nélküli motor a tartós teljesítményért kompakt mérettel.
  • 12 V-os, 2 Ah-s akkumulátor – munkavégzés bárhol.
  • Beépített lézer a vágás vonalának gyors igazításához.
  • Porgyűjtő szerelvény a munkaterület tisztán tartásához.
  • Karbid fűrészlap a feladatok során használatos legtöbb anyaghoz.
  • Szélvezető az egyenes vágásokhoz.
  • 5 000 ford./perc, egysebességes – ideális sima, egyenletes vágásokhoz különféle anyagokban.
Szállítási részletek
  • CS12V kompakt fűrész
  • 12 V, 2,0 Ah akkumulátor
  • Dremel gyorstöltő
  • 1x fűrészlap többféle anyaghoz, 85 mm
  • Szélvezető
Műszaki adatok
• Akkumulátor feszültség: 12,0 V
• Akkumulátor kapacitása: 2,0 Ah
• Töltési idő: 1 h
• Tömeg: 0,950 kg
• Hossz: 30.2 cm
• Szélesség: 17.2 cm
• Mélység: 12.8 cm
• Változtatható fordulatszám: 0 5.000 ford/perc
• Akkumulátor technológiája: Lithium-Ion
• Vágási mélység: null mm
• Fűrészlap mérete: 85 mm
• Fűrészlap vastagsága: 1.5 mm max
• Fűrészlap helye: bal
• Sebességbeállítás: Változtatható sebesség
• Hangnyomás: 90 dB(A)
• Hangteljesítmény: 98 dB(A)
• Rezgés: 1,67 m/s2
Dremel Blueprint kompakt fűrész
Lézervonalas megjelenítés
Kiváló a gyors vágáshoz
Ideális a gyors és precíz vágást igénylő feladatokhoz – bonyodalmak nélkül.
Sokoldalú vágási lehetőségek
Barkácsoláshoz tervezett kialakítás
A hagyományos körfűrésznél könnyebben kezelhető, így kezdőknek és haladóknak is tökéletes választás.
Tölthető 12 V-os tápegység
Megbízható és praktikus hordozható energiaforrás minden Dremel Blueprint elektromos kéziszerszámhoz.
Dremel Blueprint rendszer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V
Akkukapacitás 2 Ah
Akku 1
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 5000
Korong átmérője 85 mm x 1,5 mm