DeWALT DCS7485N-XJ Akkus asztali fűrész XR FlexVolt (210mm/54V/akku és töltő nélkül)
DeWALT DCS7485N-XJ Akkus asztali fűrész XR FlexVolt (210mm/54V/akku és töltő nélkül) DeWALT DCS7485N-XJ Akkus asztali fűrész XR FlexVolt (210mm/54V/akku és töltő nélkül) DeWALT DCS7485N-XJ Akkus asztali fűrész XR FlexVolt (210mm/54V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -12%
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DEWALT
Garancia: 3 év
Cikkszám: DCS7485N-XJ
Súly: 26,50 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Acél védőketrec védi a fűrészt az építkezésen esetleg bekövetkező sérülésektől.
• A vezetőrendszer garantálja a 610 mm-es hosszirányú vágás kapacitást.
• A felső asztal alumíniumötvözetből készült felépítése garantálja a pontosságot és precizitást
• A gyorskioldás könnyű és pontos beállítást tesz lehetővé a nagyméretű ferde vágásokhoz.
Műszaki adatok:
• Feszültség: 54 V
• Fordulatszám: 5800 ford/perc
• Ferde vágások kapacitása: -3°-48°
• Max. vágásmélység 90°-nál: 65 mm
• Hosszvágás-kapacitás [jobb]: 610 mm
• Hosszvágás-kapacitás [bal]: 318 mm
• Fűrészlap átmérő: 210 mm
• Max. vágási mélység: 90° 65 mm
• Max. vágási mélység: 45° 45 mm
• Asztal mérete: 485 x 485 mm
• Súly: 22 kg
A csomag tartalma:
• 24 fogú SERIES30 fűrészlap
• Szögvezető
• Tárcsarögzítő
• Párhuzamvezető
• Porelszívó csatlakozó
• Tolófa
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 54 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 5800
Korong átmérője 210 x 30 mm
Legnagyobb vágási mélység (90°) 65 mm
Legnagyobb vágási mélység (45°) 45 mm
Súly 21,5 kg
Tartozék asztal nélkül
Méret 605x605x330 mm