BOSCH GSR18V-52 PROFFESIONAL Akkus fúrócsavarozó, 2x 2,0Ah, L-Case 06019S0025
Újdonság
PRO GSR18V-52 Akkus fúrócsavarozó Rendelési szám: 0.601.9S0.025 Hatékonyabb csavarozás és fúrás a nagyobb – 25 Nm-es lágy és 52 Nm-es kemény – nyomatékoknak köszönhetően. Könnyű munkavé... további információ »
Szállítói készletBeszerzés: 7 munkanapon belül
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFFESIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019S0025
Súly: 3,92 kg
> Bővebb információ <
Leírás
PRO GSR18V-52
Akkus fúrócsavarozó
Rendelési szám: 0.601.9S0.025
  • Hatékonyabb csavarozás és fúrás a nagyobb – 25 Nm-es lágy és 52 Nm-es kemény – nyomatékoknak köszönhetően. Könnyű munkavégzés a szűk helyeken a kompakt kialakításnak köszönhetően, mindössze 146 mm-es fejhosszal. Hosszabb szerszámélettartam a szénkefe nélküli motornak köszönhetően. Fémtokmányának köszönhetően tartós és robusztus – a kiváló minőségű csavarozásért és fúrásért
Ehhez a változathoz mellékelve
  • L-Case
    Rendelési szám: 1 605 438 1LJ
  • GAL 18V-20 Professional gyorstöltő
    Rendelési szám: 1 600 A03 66W
  • 2 x GBA 18V 2.0Ah akku
    Rendelési szám: 1 600 A35 1WD
Műszaki adatok
Akkutípus
Lítium-ion
Fúrótokmány befogási tartomány, min./max.
1,5 / 13 mm
PRO GSR18V-52: További információ
Kiemelt termékek
A GSR18V-52 Professional hatékonyabb csavarozást és fúrást biztosít a nagyobb – 25 Nm-es lágy és 52 Nm-es kemény – nyomatékoknak köszönhetően. A szűk, nehezen elérhető helyek nem jelentenek problémát ennek a kompakt szerszámnak, hiszen fejhossza mindössze 146 mm. Ráadásul a szénkefe nélküli motornak köszönhetően mérsékelt kopás jellemzi, így az élettartama is hosszabb. A tartós fúrócsavarozó robusztus fémtokmánnyal rendelkezik a kiváló minőségű csavarozáshoz és fúráshoz.
Berendezések és alkalmazások
A GSR18V-52 Professional elsősorban asztalosok, bútorszerelők és villanyszerelők számára készült.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 2 Ah
Akku 2
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 70
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 500
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 1900
Fúrásteljesítmény fában 35 mm
Fúrásteljesítmény fém 10 mm
Ütvefúrás NEM
Motor szénkefementes
Szerszámbefogás 1,5 - 13 mm