BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Indulókészlet 1600A0373X
Kedvezmény -26%
Expert 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Indulókészlet Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1 Extrém üzemidő: Kivételesen hosszú üzemidő megszakítás n... további információ »
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A0373X
Súly: 4,27 kg
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Expert 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320
Indulókészlet
Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1
  • Nagy teljesítményű tabless cellatechnológia: Kisebb belső ellenállás az akár 2400 W maximális teljesítményért (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral)
  • Ultragyors töltés: Két EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alatt a nagy, 16 A-es töltőáramnak köszönhetően
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
Ehhez a változathoz mellékelve
  • L-BOXX 162, 5-es méret
  • Rendelési szám: 1 605 438 1L3
Műszaki adatok
Akkufeszültség18,0 V
1. akkumulátor kapacitása*8 Ah
1. akku tömege*1,035 kg
Akku töltőfeszültsége18 V
Töltőáram*16 A
Töltő tömege*2,2 kg
A termék fő funkciói
  • Rendkívül hosszú üzemidő – Megbízható, folyamatos működés a legkeményebb feladatok során is.
  • Nagy teljesítményű „tabless” cellák – Az alacsonyabb belső ellenállás akár 2 400 W maximális teljesítményt biztosít.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez – Teljes mértékben kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-platformmal.
Kiemelt termékek
Az EXBA18V-80 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 120%-kal több üzemidőt biztosít megszakítás nélkül, még nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén is (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva; belső laboratóriumi tesztek; lágyacél csiszolása Professional GWS 18V-15 S + legyezőtárcsával, 30 s-os intervallumok 5 s-os szünetekkel). Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, ami akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének, valamint a tabless cellatechnológiának köszönhetően az EXBA18V-80 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára. Az EXAL18V2-320 egyszerre két akkumulátort tölt 16 A-rel, így két EXBA18V-80 akkumulátor mindössze 39 perc alatt tölthető fel teljesen. A töltő intelligens Active Air Cooling 3.0 és FlexTemp Charging technológiákkal rendelkezik, amelyek -10°C és +55°C közé bővítik a hőmérséklet-tartományt. Ez lehetővé teszi a meleg és hideg akkumulátorok gyors töltését, ezzel jelentősen csökkentve az állásidőt – emellett minden kényelmesen tárolható az egyedi gyártású L-BOXX-ban.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 8 Ah
Akku 2
Töltési feszültség 18 V
Töltőáram 16 A