BOSCH EXPERT 2× EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Indulókészlet 1600A0373T
Expert 2x EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Indulókészlet Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1 Extrém üzemidő: Kivételesen hosszú üzemidő megszakít... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A0373T
Súly: 3,28 kg
> Bővebb információ <
Leírás
Expert 2x EXBA18V-80 + EXAL18V-160
Indulókészlet
Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1
  • Nagy teljesítményű tabless cellatechnológia: Kisebb belső ellenállás az akár 2400 W maximális teljesítményért (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral)
  • Ultragyors töltés: Az EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alatt a nagy, 16 A-es töltőáramnak köszönhetően
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
Minden változathoz mellékelve
  • Kartondoboz
Műszaki adatok
ParaméterÉrték
Akkufeszültség18,0 V
Akkumulátor kapacitása8 Ah
Akkumulátor súlya1,035 kg
Töltőfeszültség14,4 – 18 V
Töltőáram16 A
Töltő súlya0,85 kg
A termék fő funkciói
  • Nagy teljesítményű „tabless” cellák: A kisebb belső ellenállásnak köszönhetően maximális teljesítményt nyújt, akár 2400 W-ig.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
Kiemelt termékek
Az EXBA18V-80 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 120%-kal több üzemidőt biztosít megszakítás nélkül, még nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén is (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva; belső laboratóriumi tesztek; lágyacél csiszolása Professional GWS 18V-15 S + legyezőtárcsával, 30 s-os intervallumok 5 s-os szünetekkel). Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, ami akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének, valamint a tabless cellatechnológiának köszönhetően az EXBA18V-80 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára. Az EXPERT EXAL18V-160 ultragyors töltő mindössze 39 perc alatt teljesen feltölti az EXBA18V-80 akkumulátort, köszönhetően a 16 A-es töltőáramnak. Az intelligens Active Air Cooling 2.0 funkció hatékonyan hűti az akkumulátorokat, a FlexTemp Charging funkció pedig -10 °C és +55 °C közé növeli az EXPERT akkumulátorok töltési hőmérséklet-tartományát. Mindkét funkció csökkenti az állásidőt, mivel lehetővé teszi a még meleg akkumulátorok töltésének gyors megkezdését, még a nagy igénybevételű alkalmazások után is. A FlexTemp Charging továbbá lehetővé teszi a hideg akkumulátorok töltését is.
Berendezések és alkalmazások
Az EXBA18V-80 5 LED-es töltöttségiállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. A mobil, ultragyors párhuzamos töltő 5 LED-del is rendelkezik a töltöttség pontos kijelzéséhez. Ez az ultragyors töltő három töltési móddal rendelkezik: Standard, Power Boost és Long Life. A módok az igényeidtől függően a töltési mód gomb segítségével aktiválhatók. Power Boost módban a legmagasabb töltési sebességen tölthető fel az akku. Válaszd a Long Life módot a kíméletesebb teljes töltéshez, ami segít meghosszabbítani az akkumulátor élettartamát. Mindkettő kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátorrendszerrel.
További információk
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 8 Ah
Akku 2
Töltési feszültség 18 V, 14,4 V
Töltőáram 16 A
Teljesítmény osztály EXPERT
Akku 2x Akku 8,0 Ah + EXAL 18V /karton