Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W)
Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W) Stanley SM1800-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1800W)
Kedvezmény -16%
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: STANLEY
Garancia: 3 év
Cikkszám: SM1800-QS
Súly: 18,60 kg
Felvett teljesítmény
Leírás
Jellemzők:
• Balra és jobbra billenthető
• Mélységmegállító
• Hosszmegállító
• LED-es vágási vonal kivetítése az anyagra
• Átlátszó pengehuzat
• Fűrészporzsák
• Robusztus talp magas megállóval
Műszaki adatok:
• Teljesítmény: 1.800 W
• Üresjárati fordulatszám: 4.800 rpm
• Fűrészlap átmérő: 254 mm
• Fűrészlap furatátmérő: 30 mm
• Fűrészlap szélessége: 2,8 mm
• Vágási kapacitás: balra 0°- 47° / jobbra 0°- 52°
• 90° x 90° vágási kapacitás: 92 x 285 mm / 80 x 310 mm
• 45° x 90° max. 90° x 45° max. gérvágás: 47 x 285 mm / 45 x 310 mm
• 45° x 45° max. összetett vágás: 47 x 190 mm / 45 x 210 mm
• Akusztikai nyomás (Lp): 94,5 dB
• Súly: 18,6 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1800 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 4800
Korong átmérője 254 x 30 mm