Stanley SFMCPP32M1-QW FatMax V20 Akkus metszőolló (18V/1x4,0Ah)
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Robusztus penge 32 mm-es vágási kapacitáshoz, ideális vastagabb ágakhoz is száraz vagy nedves fák esetén
• Szerszám nélküli, könnyű pengecsere
• Könnyen tisztítható pengék
• Könnyű, kompakt és ergonomikus kialakítás
• Puha tapintású fogantyú a nagyobb kényelemért
• Maximális kényelem az ismétlődő feladatok elvégézéhez
Műszaki adatok:
• Feszültség: 18 V
• Vágási kapacitás: 32 mm
• Súly: 0,8 kg
A csomag tartalma:
• 18 V - 4 Ah akkumulátor
• 2A gyorstöltő
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Típus | akkumulátoros |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 4 Ah |
| Akku | 1 |
| Akku | 1x Akku 4,0 Ah |
| Max. vágási átmérő | 32 mm |
Dokumentumok
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie STANLEY SFMCPP32M1-QW FatMax V20 Akku-Sekator (18V/1x4,0Ah)
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie STANLEY SFMCPP32M1-QW FatMax V20 Akku-Sekator (18V/1x4,0Ah)
- Pro odeslání do Česka navštivte STANLEY SFMCPP32M1 FatMax V20 Aku nůžky na větve (18V/1x4,0Ah)
- Pour l’expédition en France, visitez STANLEY SFMCPP32M1-QW FatMax V20 Sécateur (18V/1x4,0Ah)
- Aby wysłać do Polski odwiedź STANLEY SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte STANLEY SFMCPP32M1 FatMax V20 Aku nožnice na vetvy (18V/1x4,0Ah)