Stanley SFMCD716B-XJ FatMax V20 Akkus ütvefúró (65Nm/18V/akku és töltő nélkül)
A STANLEY bízik az Elektromos Kéziszerszámai minőségében ezért kiváló garanciális feltételeket nyújt a termékek használói számára.
A STANLEY Európai EK Garancia meghosszabbítható egy évről háromra a vásárlás napjától számítva, ehhez regisztráció szükséges.
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.28. - 06.01.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Stanley FatMax SFMCD716B-XJ: Akkumulátoros kefementes ütvefúró 18V (60 Nm) – akkumulátor és töltő nélkül
Stanley FatMax SFMCD716B-XJ egy nagy teljesítményű, kefementes ütvefúró 18 V, a V20 rendszer része, ideális profi és otthoni felhasználásra. A kétsebességes váltómű, a LED világítás és az ergonomikus kialakítás kényelmes és hatékony munkát biztosít magas teljesítménnyel.
Fő előnyök
- Kétsebességes váltómű – pontos munka különböző anyagoknál
- Rövidített hossz – 90 mm-rel rövidebb, mint az SFMCD711
- Kefementes motor – nagyobb teljesítmény és hosszabb élettartam
- Fokozatmentes kapcsoló – pontos fordulatszám-szabályozás
- A V20 18V rendszer része – kompatibilis más szerszámokkal
- Beépített LED világítás – hatékony munkaterület megvilágítás
- 15+1 fokozatú nyomatékbeállítás – az anyaghoz igazítható
- Gyorsbefogású tokmány 13 mm – egyszerű fúrócsere
Alkalmazás
- Fúrás fába, fémbe és falazatba
- Csavarozás és szerelési munkák
- Profi és otthoni használatra
- V20 18V akkumulátoros rendszer használata
Műszaki adatok
| Tápfeszültség | 18 V |
| Akkumulátorok száma | Nincs akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Max. nyomaték | 60 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0–600 / 1 900 ford./perc |
| Ütés száma | 32 300 ütés/perc |
| Max. fúrási átmérő fában | 40 mm |
| Max. fúrási átmérő fémben | 13 mm |
| Tokmány tartomány | 1,5–13 mm |
| Súly akkumulátor nélkül | 1,12 kg |
Szállítás tartalma
- Ütvefúró
- Nincs akkumulátor és töltő
Stanley FatMax SFMCD716B-XJ egy megbízható, 18V-os kefementes ütvefúró, amely magas teljesítményt, pontos vezérlést és praktikus funkciókat kínál profi és otthoni felhasználók számára.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku | nélkül |
| Akku | Akku nélkül |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 65 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 600 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 1900 |
| Ütésszám, max. (1/perc) | 32.300 |
| Fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 13 mm |
| Szerszámbefogás | 1,5 - 13 mm |
| Súly | 1,12 kg |
| Motor | szénkefementes |
| Ütvefúrás | IGEN |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:

















































