PANLUX Olbia N fali kerti LED lámpa PN42300001
Kedvezmény -1%
Raktáron 7 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: PANLUX
Garancia: 2 év
Cikkszám: PN42300001
Súly: 0,45 kg
Szállítási információk
Leírás
Jellemzők:
• Szín: szürke
• Védelmi osztály: 1
• Üzemi hőmérséklet: -25-45 °C
• CCT színhőmérséklet: 4000 K
• Szabályozható: nem
• Fényáram: 230 lm
• IP védelem: 54
• Anyag (alap): fém
• Tápellátás: 230 V
• Foglalat: LED
• Energiafogyasztás: 5 W
• Méretek: 185 x 80 x 100 mm