INTEX PureSpa Bubble Massage Felfújható jakuzzi 4 személy részére 28426
Szállítási információk
- GLS XXL: 9 990 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- SPS: 1 560 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PureSpa Bubble Massage Pezsgőfürdő 4 személyes S2 196x196x71cm 28426NP
INTEX PureSpa Bubble Massage pezsgőfürdő 4 személy részére tökéletes kikapcsolódást biztosít otthona kényelmében. A 120 nagy teljesítményű buborékfúvóka, a akár 40 °C-ig állítható vízhőmérséklet és a strapabíró Fiber-Tech szerkezet maximális komfortot, regenerációt és kellemes pillanatokat kínál családjával vagy barátaival egész évben.
Fő előnyök
- Luxus pezsgőfürdő akár 4 fő részére
- 120 buborékfúvóka az intenzív masszázsért
- Vízmelegítés akár 40 °C-ig egész éves használathoz
- Erős Fiber-Tech szerkezet a stabilitásért és tartósságért
- Beépített vízlágyító rendszer (HWS)
- Bővíthető sós vízkezelő rendszerrel
- Egyszerű vezérlés LED panellel
- Gyors telepítés és könnyű karbantartás
- Elegáns olívazöld dizájn
Műszaki adatok
| Személyek száma | 4 |
| Kapacitás | 795 l |
| Fúvókák száma | 120 |
| Hőmérséklet tartomány | 10–40 °C |
| Anyag | SuperTough 3 rétegű PVC |
| Forma | Kerek |
| Szín | Olívazöld |
| Kompatibilis szűrőbetét | S2 |
| Méretek | 196 x 196 x 71 cm |
| Nettó tömeg | 37,7 kg |
A csomag tartalma
- INTEX PureSpa felfújható pezsgőfürdő
- Zárható hőszigetelő fedél
- Alátét a pezsgőfürdő alá
- 2 szűrőbetét
- Úszó vegyszeradagoló
- Szállítótáska
Tökéletes relaxáció bármikor
Az INTEX PureSpa ideális kombinációja a kényelemnek, teljesítménynek és az egyszerű használatnak. A hatékony fűtés és a buborékos masszázs segít ellazulni egy fárasztó nap után, akár egyedül, akár szeretteivel együtt. A stabil kialakítás kényelmes ülést biztosít, míg a beépített szűrés és vízlágyítás gondoskodik a tiszta és kellemes vízről minimális karbantartás mellett.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Magasság | 71 cm |
| Űrtartalom | 795 l |
| Férőhelyek száma | 4 |
| Átmérő | 196 cm |
| Hőmérséklet tartomány | 10 - 40°C |
| Buborékfúvókák | 120 |
| Szín | zöld |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX Purespa Bubble Massage HWS 800+ Whirlpool 196 x 71 cm 28426
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX Purespa Bubble Massage HWS 800+ Vírivka 196 x71 cm, 4 osoby 28426
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX Purespa Bubble Massage HWS 800+ Dmuchany Basen 196 x71 cm, 28426
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX Purespa Bubble Massage HWS 800+ Vířivka 196 x71 cm, pro 4 osoby 28426
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX Purespa Bubble Massage HWS 800+ Bain a remous 196 x71 cm, pour 4 personnes 28426
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX Purespa Bubble Massage HWS 800+ Whirlpool 196 x 71 cm 28426
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:































