SCHEPPACH C-HCS165-X Akkus körfűrész (20V/akku és töltő nélkül) 5901815900
SCHEPPACH C-HCS165-X Akkus körfűrész (20V/akku és töltő nélkül) 5901815900 SCHEPPACH C-HCS165-X Akkus körfűrész (20V/akku és töltő nélkül) 5901815900
Kedvezmény -17%
Szállítói készletBeszerzés: 7 munkanapon belül
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: SCHEPPACH
Garancia: 10 év
Cikkszám: 5901815900
Súly: 3,00 kg
SCHEPPACH - 10 évreA Scheppach cég kiegészítőleg további 5 évvel meghosszabbított jótállást kínál a Scheppach 20V IXES sorozat termékeire. Ezáltal a termékekre vállalt jótállási időtartam összesen 10 évre növekszik.
Regisztrálja a terméket a vásárlástól számított 30 napon belül, és a kiterjesztett garancia az Öné!
Leírás
A Scheppach CHCS165X egy akkus körfűrész, amely alkalmas hosszú egyenes vágásokra, falapokból történő kivágásokra, konyhai és más munkalapok rövidítésére, padlóburkolatok, gerendák keresztirányú stb. vágására. A fűrész minden Scheppach IXES 20V akkuval és töltővel kompatibilis. A nagy teljesítményű motornak, a nagy sebességű, tömör alumíniumötvözetből készült fémtalpnak és a kiváló minőségű, 165 mmes, 24 keményfémlapkás fűrésztárcsának köszönhetően a vágások pontosak és tiszták. A vágási mélység és szög beállításához nincs szükség szerszámokra, mindkét műveletet a gépbe épített, jól leolvasható skála jelzi. A még pontosabb eredmény érdekében a fűrész párhuzamosvezetővel, lézeres vágásjelzővel és LED világítással van felszerelve, amely tökéletesen megvilágítja a munkafelületet. Az tengelyzár lehetővé teszi a könnyű tárcsacserét. A markolat puhított csúszásgátló zónákkal rendelkezik, és a elszívócsatlakoztatónak köszönhetően a fűrészt porelszívóhoz csatlakoztathatja, hogy pormentesen dolgozhasson. A lágyindítás és a túlterhelés elleni védelem garantálja a szerszám hosszú élettartamát. A csomag tartalmaz egy 165 mm átmérőjű fűrészlapot 24 foggal, egy imbuszkulcsot, egy párhuzamvezetőt és egy elszívóadaptert. A csomagolás nem tartalmazza az akkut és a töltőt.
Műszaki adatok:
• Feszültség: 20 V
• Fordulatszám: 4300 ford.min.
• Fűrészlap átmérője: 165 mm, 24 fog
• Belső furat: 20 mm
• Dönthetőség: 0-45
• Max. vágásmélység 90nál: 53 mm
• Max. vágásmélység 45nál: 39 mm
• Méretek: 295 x 180 x 200 mm
• Nettó súly: 2,5 kg
• Bruttó súly: 5,6 kg
• Csomagolás mérete: 340 x 165 x 355 mm
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 20 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 4300
Korong átmérője 165 mm