Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO
Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Kézi körfűrész (165x20mm/1400W) TAS165PRO
Holzmann TAS165PRO – Merülő körfűrész 165 mm, 1400 W Pontos merülő körfűrész professzionális és igényes hobbi felhasználásra Finom vágásmélység-állítás a precíz munkavégzéshez Elővá... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: HOLZMANN
Garancia: 2 év
Cikkszám: TAS165PRO
Súly: 8,75 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Holzmann TAS165PRO – Merülő körfűrész 165 mm, 1400 W
  • Pontos merülő körfűrész professzionális és igényes hobbi felhasználásra
  • Finom vágásmélység-állítás a precíz munkavégzéshez
  • Elővágás funkció a tiszta, szálkamentes vágásindításhoz
  • Soft-start a motor egyenletes indításához
  • Automatikus visszarúgás elleni védelem
  • Vágásvonal-rögzítés a pontos vezetés érdekében
  • Forgácselszívási lehetőség, porzsákkal együtt
  • Masszív alumínium szállítókofferben szállítva
  • Opcionálisan vezetősínnel használható
A HOLZMANN TAS165PRO_230V merülő körfűrész kiváló választás tömörfa, laminált lapok, forgácslapok és hasonló anyagok pontos vágásához. A finoman állítható vágásmélység, az elővágás funkció és a soft-start tiszta, kontrollált vágást biztosít még nagyobb igénybevétel esetén is. Az automatikus visszarúgás elleni védelem és a vágásvonal rögzítése növeli a munkavégzés biztonságát, míg az integrált elszívás segít tisztán tartani a munkaterületet. A gép strapabíró alumínium kofferben érkezik, ami megkönnyíti a szállítást és a tárolást.
A csomag tartalma
  • HOLZMANN TAS165PRO merülő körfűrész
  • Porzsák
  • Alumínium szállítókoffer
Műszaki adatok
  • Névleges teljesítmény (S1): 1400 W
  • Feszültség: 230 V
  • Fordulatszám: 2000–5000 ford./perc
  • Max. vágásmélység 90°-nál: 54 mm
  • Max. vágásmélység 45°-nál: 42 mm
  • Fűrészlap átmérő: 165 mm
  • Fűrészlap furat: 20 mm
  • Fogszám: 48
  • Fogvastagság: 2,5 mm
Műszaki adatok
Részletezés
Feszültség 230 V
Teljesítmény 1400 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 2000
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 5000
Korong átmérője 165 x 20 mm
Legnagyobb vágási mélység (90°) 54 mm
Legnagyobb vágási mélység (45°) 42 mm