STEINEL HL 1620 S Hőlégfúvó (1600W/300-500°C) 110021184
Kedvezmény -4%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: STEINEL
Garancia: 2 év
Cikkszám: 110021184
Súly: 0,70 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
• Bevezetés a forró levegő világába
• Vakolatszárítás, grillsütő begyújtása vagy sílécek újrawaxolása
• Otthon és útközben is rengeteg a tennivaló – a professzionális segítség mindig hasznos
• A HL 1620 S hőlégpisztoly segít könnyedén leküzdeni a mindennapi kihívásokat
• Kétfokozatú hőmérséklet-szabályozás: 300 vagy 500 °C
• Optimális egyensúly a fáradtságmentes munkához
• Beépített hővédelem a nagyobb biztonság érdekében
• Könnyű – mindössze 670 g
Műszaki adatok
• Teljesítmény: 1600 W
• Hőmérséklet: 300/500 °C
• Légáramlás: 240/450 l/perc
• Motor: szénkefés
• Hőmérséklet-szabályozás: 2 fokozatú
• Fűtőelem: Micanite
• Hővédelem: Igen
• Kábelhossz: 2,20 m
• Méretek (H x Sz x M): 252 x 85,5 x 200 mm
• Védelmi osztály: II (védővezető nélkül)
• Tápellátás: 220 - 230 V, 50/60 Hz
• Tömeg: 0,670 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1600 W
Munkahőmérséklet 300 - 500 °C