Dremel VersaTip 202 Vágókés 2db 26150202JA
Dremel VersaTip 202 Vágókés 2db 26150202JA Dremel VersaTip 202 Vágókés 2db 26150202JA
Kedvezmény -23%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DREMEL
Garancia: 2 év
Cikkszám: 26150202JA
Súly: 0,01 kg
Szállítási információk
Leírás
Vágókések. A Dremel VersaTip 2000 szerszámhoz.
Alkalmazás Melegvágás
Anyag Speciális|Polietilén fólia
Speciális|Nejlon
Speciális|Textil
Technikai információ
Hossz 9 mm
Szélesség 9,0 mm
Magasság 25,0 mm