BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500
BOSCH vállalja a teljes körű garanciát. >>> Bővebb információ <<<
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Ergonomikus kialakítás rendkívüli vágási teljesítménnyel és könnyű kezelhetőséggel
- Erőteljes szénkefe nélküli motor a nagy teljesítményért és a hosszú élettartamért
Funkciók és fő jellemzők
Műszaki adatok
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Késhossz | 50 cm |
| Névleges löketszám üresjáratban | 3 000 löket/perc |
| Vágási sebesség* | 1 500 ford./perc |
| Fognyílás | 23 mm |
| Súly akku nélkül | 2,9 kg |
GHE 18V-50 Professional: További információ
Kiemelt termékek
A GHE 18V-50 Professional akkus sövényvágó ergonomikus kialakításának köszönhetően könnyen kezelhető. Az erőteljes szénkefe nélküli motor folyamatos nyírást biztosít a közepesen sűrű sövények esetén. 20 mm-es vágási kapacitása vastagabb ágak esetén is könnyű és kényelmes vágást biztosít. A Bosch szabadalmaztatott blokkolásgátló rendszere elektronikus érzékeléssel és a vágás automatikus ismétlésével megakadályozza a vágókés elakadását még vastagabb ágak vágásakor is. A kis súlynak, az optimális kiegyensúlyozásnak és az ergonomikus kialakításnak köszönhetően az akkus sövényvágó kiváló a hosszabb munkavégzéshez. Az akkus sövényvágó alacsony zajszint mellett és kibocsátás nélkül működik, így ideális szerszám a lakóövezetekben és más zajérzékeny területeken történő munkavégzéshez.
Berendezések és alkalmazások
Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akku | Akku nélkül / karton |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Penge hossza | 500 mm |
| Fogosztás | 22 mm |
| Fordulatszám (perc-1) | 3.000 |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akku-Heckenschere 06008C9500
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akumulátorové nožnice na živé ploty 06008C9500
- Aby wysłać do Polski odwiedź BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9500
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akumulátorové nůžky na živé ploty 06008C9500
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Taille-haies sans fil 06008C9500
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akku-Heckenschere 06008C9500