Stanley FME1250K-QS FatMax Fúrókalapács SDS-Plus (1250W/3,5J) koffer
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• 3 üzemmód: fúrókalapács, véső, fúró
• Szénkefekopás kijelző
• SDS+ tokmány
• Gumírozott fogantyú
Műszaki adatok:
• Teljesítmény: 1250 W
• Üresjárati fordulatszám: 0–850
• Ütésszám percenként: 0–4 100
• Ütőenergia (EPTA 05/2009): 3,5 J
• Max. fúrási kapacitás fába/fémbe/falazatba: 40/13/32 mm
• Súly: 5.40 kg
A csomag tartalma:
• Oldalfogantyú
• Mélységütköző rúd
• 8 mm x 110 mm SDS+ fúrószár
• 10 mm x 110 mm SDS+ fúrószár
• 14 mm x 250 mm SDS+ vésôszár
• 13 mm-es tokmány SDS+ adapterrel
• Hordtáska
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 1250 W |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 850 |
| Ütésszám, max. (1/perc) | 4.100 |
| Ütési energia max. | 3,5 J |
| Fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény falazat, üreges fúrókorona | 32 mm |
| Szerszámbefogás | SDS-plus |
| Súly | 5,4 kg |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Stanley FatMax FME1250K Bohrhammer SDS-Plus 1250 W, koffer
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Stanley FatMax FME1250K Vŕtacie kladivo SDS-Plus 1250 W, kufor
- Aby wysłać do Polski odwiedź Stanley FatMax FME1250K Młotowiertarka SDS-Plus 1250 W, walizka
- Pro odeslání do Česka navštivte STANLEY FatMax FME1250K Vrtací kladivo SDS-Plus 1250 W, kufr
- Pour l’expédition en France, visitez Stanley FatMax FME1250K Marteau perforateur SDS-Plus 1250 W, coffret
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Stanley FatMax FME1250K Bohrhammer SDS-Plus 1250 W, koffer
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:
Stanley FME1250K-QS FatMax Fúrókalapács SDS-Plus (1250W/3,5J) koffer HASZNÁLT, SZERVIZELT