Metabo FSX 200 Intec Excentercsiszoló (240W/125mm) 609225500
A Metabo elektromos szerszámaink különösen hosszú ideig tartanak. Mivel azokat olyan ritkán kell megjavítani, a Metabo kifejlesztett azokhoz egy kiegészítő garanciát - az XXL garanciát.
Ha regisztrál, a normális garancia meghosszabbodik 3 évre >>> regisztráció <<<
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.18. - 05.20.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.18. - 05.20.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.18. - 05.20.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.21. - 05.25.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Metabo FSX 200 Intec Excentercsiszoló – 609225500
- Könnyű és kompakt kialakítás a kényelmes egykezes használathoz
- Kiváló súly/teljesítmény arány a fáradtságmentes munkavégzéshez
- Csúszásmentes Softgrip markolat a biztos fogás érdekében
- Porvédett golyóscsapágyak a hosszú élettartam biztosításához
- Beépített porgyűjtő kazetta szűrővel porszívó nélküli munkavégzéshez
- Porszívó csatlakoztatási lehetőség adapterrel a tisztább munkakörnyezetért
Szállítási tartalom
- Porgyűjtő kazetta
- 1 db redős szűrő
- Műanyag hordtáska
Műszaki adatok
| Támasztótányér átmérő | 125 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 240 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11000 /min |
| Alapjárati rezgésszám | 22000 /min |
| Rezgőkör | 2,7 mm |
| Súly kábel nélkül | 1,3 kg |
| Kábelhossz | 2,8 m |
Metabo FSX 200 Intec 609225500 egy kompakt excentercsiszoló, amelyet kényelmes, egykezes és precíz munkavégzésre terveztek. A kis súly (1,3 kg) és ergonomikus kialakítás maximális irányíthatóságot és minimális fáradtságot biztosít.
A beépített porgyűjtő rendszer szűrővel lehetővé teszi a tisztább munkát porszívó nélkül, míg a külső elszívás csatlakoztatási lehetősége nagyobb rugalmasságot ad különböző feladatokhoz.
A porvédett csapágyak és a robusztus kivitel gondoskodnak a hosszú élettartamról és megbízható működésről. A Metabo FSX 200 Intec a kompakt méret, hatékonyság és professzionális minőség tökéletes kombinációja.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 240 W |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 11000 |
| Csiszolólap, szélesség x hosszúság | O 125 mm |
| Rezgésszám üresjáratban | 22.000 perc-1 |
| Rezgéskör átmérő | 2,7 mm |
| Súly | 1,3 kg |
| Kábel hossza | 2,8 m |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo FSX 200 Intec Kompaktschleifer (240W/125mm) 609225500
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo FSX 200 Intec Kompaktschleifer (240W/125mm) 609225500
- Pour l’expédition en France, visitez Metabo FSX 200 Intec Ponceuse excentrique (240W/125mm) 609225500
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo FSX 200 Intec Excentrická bruska (240W/125mm) 609225500
- Aby wysłać do Polski odwiedź Metabo FSX 200 Intec Szlifierka mimośrodowa (240W/125mm) 609225500
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo FSX 200 Intec Excentrická brúska (240W/125mm) 609225500
Beszélgessünk róla! Értékelések (1)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:






























































