HiKOKI DH52MAWSZ Fúró-véső kalapács SDS-Max (1500W/15,5J) Koffer
HiKOKI DH52MAWSZ Fúró-véső kalapács SDS-Max (1500W/15,5J) Koffer HiKOKI DH52MAWSZ Fúró-véső kalapács SDS-Max (1500W/15,5J) Koffer HiKOKI DH52MAWSZ Fúró-véső kalapács SDS-Max (1500W/15,5J) Koffer
Kedvezmény -26%
Ingyenes szállítás
Jellemzők: • 1500 W szénkefe nélküli 15,5 J SDS-Max fúrókalapács Low Vibration Handle (LVH) markolattal akár 52 mm-es betonfúráshoz • Nagy fúrási és lehordási teljesítmény a rövidebb munk... további információ »
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DH52MAWSZ
Súly: 15,20 kg
Ütési energia max.
Leírás
Jellemzők:
• 1500 W szénkefe nélküli 15,5 J SDS-Max fúrókalapács Low Vibration Handle (LVH) markolattal akár 52 mm-es betonfúráshoz
• Nagy fúrási és lehordási teljesítmény a rövidebb munkavégzésért
• Nagy indítókapcsoló a kényelmes fogás és jobb irányíthatóság érdekében
• Állítható fordulatszám-szabályozó tárcsa sokféle feladathoz és beállításhoz
• Egyszerű használat a szerszámburkolat tetején lévő, megnövelt méretű váltókarnak köszönhetően
• A vésők 12 különböző szögbe forgathatók a különféle alkalmazásokhoz
• Tűszeges csúszókuplung a pontos csúszási nyomaték és a nagyobb tartósság érdekében
Műszaki adatok:
• Névleges teljesítményfelvétel: 1500 W
• Névleges feszültség (AC): 230 V
• Hálózati frekvencia: 50 Hz
• Ütési energia (EPTA): 15,5 J
• No load speed: 210-330 /min
• Teljes terhelésű ütésszám: 1200 - 2 250 /min
• Fúrási átmérő, beton: 52 mm
• Szerszám súlya: 11,8 kg
• Kábelhossz: 4 m
A csomag tartalma:
• Oldalfogantyú
• Koffer
• Kalapácszsír
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1500 W
Ütési energia max. 15,5 J
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 210
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 330
Ütésszám, max. (1/perc) 2.500
Szerszámbefogás SDS-max
Fúrásteljesítmény beton 52 mm
Fúrásteljesítmény falazat, üreges fúrókorona 52 mm