BOSCH GCM 216 PROFESSIONAL Leszabó- és gérvágó fűrész 0601B33000
Kedvezmény -32%
GCM 216 Professional Leszabó- és gérvágó fűrész Precíz, azonos hosszúságú, ismételt vágások a könnyen szállítható 8"-os gérvágó fűrésszel Hordozható gérvágó fűrész ergonomikus ... további információ »
Raktáron 2 db
Garancia: 3 év
Cikkszám: 0601B33000
Súly: 10,10 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GCM 216 Professional
Leszabó- és gérvágó fűrész
Precíz, azonos hosszúságú, ismételt vágások a könnyen szállítható 8"-os gérvágó fűrésszel
  • A praktikus hosszütköző az azonos méretek egyszerűen ismételhető vágását teszi lehetővé
  • Precíz lézer a fűrészelés pontos beigazításához
  • Egyszerűen tisztítható a levehető asztalbetét révén – két csavar eltávolításával
Funkciók és fő jellemzők
Ehhez a változathoz mellékelve
  • 1 x körfűrészlap, Optiline Wood, 216 x 2,0/1,4 x 30 mm, 48
    Rendelési szám: 2 608 640 432
Műszaki adatok
Névleges felvett teljesítmény
1 300 W
Fűrészlap-átmérő
216 mm
Gérszög vágás
47 ° B / 47 ° J
Dőlésszög
45 ° B / 0 ° J
Fűrészlap furat-O
30 mm
Vágási kapacitás 0°
60 x 123 mm
Vágási kapacitás 45° gérszög
60 x 80 mm
Vágási kapacitás 45° dőlésszög
43 x 123 mm
Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság)
500 x455 x325 mm
Üresjárati fordulatszám*
4.800 ford./perc
Súly*
10,1 kg
GCM 216 Professional: További információ
Kiemelt termékek
A GCM 216 Professional egy 8"-os vezetékes gérvágó fűrész, amely éppen olyan könnyű és kompakt, mint amennyire nagy teherbírású és pontos. A legnagyobb teljesítményű megoldás, ismételt és pontos méretre vágáshoz, fűrész vezetővonalzójához illesztett egyedi hosszütköző révén. A praktikus beépített lézer funkció világos piros sugarú, segítségével könnyen irányítható, pontosan elhelyezhető és precízen kivitelezhető a vágás. Mindössze 10 kg, könnyű, de nagy teljesítményű fűrész, ergonomikus szállítófogantyúval szállítható egyik munkahelyről a másikra.
Berendezések és alkalmazások
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1300 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 4800
Korong átmérője 216 mm
Legnagyobb vágási mélység (45°) 60 mm