Black & Decker BEH550K-QS Ütvefúrógép (17Nm/550W), koffer
Black & Decker BEH550K-QS Ütvefúrógép (17Nm/550W), koffer Black & Decker BEH550K-QS Ütvefúrógép (17Nm/550W), koffer
Kedvezmény -28%
Jellemzők: • Hasznos segítőtárs bármely háztartásba vagy műhelybe • A motor legnagyobb teljesítménye: 550 W • Az egyedi ütőmű segítségével falba és betonba is fúrhatunk • Jobb/bal forgási... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BLACK & DECKER
Garancia: 2 év
Cikkszám: BEH550K-QS
Súly: 2,38 kg
Leírás
Jellemzők:
• Hasznos segítőtárs bármely háztartásba vagy műhelybe
• A motor legnagyobb teljesítménye: 550 W
• Az egyedi ütőmű segítségével falba és betonba is fúrhatunk
• Jobb/bal forgásirány
• Kompakt méretének hála a ütvefúrógép súlya 1,7 kg
• A kiegészítő fogantyúval a jobb és balkezesek is ugyanúgy használhatják
Műszaki adatok:
• Teljesítményfelvétel: 550 W
• Fordulatszám üresjáratban: 0-2800 ford./ perc
• Max. nyomaték: 17 Nm
• Ütésszám: 47600 ütés/ perc
• Max. fúrási átmérő - beton: 13 mm
• Max. fúrási átmérő - fa: 20 mm
• Max. fúrási átmérő - acél: 13 mm
A csomag tartalma:
• Oldalsó fogantyú
• Koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 550 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 2800
Ütésszám, max. (1/perc) 47.600
Max. forgatónyomaték (Nm) 17
Fúrásteljesítmény fában 20 mm
Fúrásteljesítmény beton 13 mm
Fúrásteljesítmény fém 13 mm
Szerszámbefogás 13 mm