BOSCH GWS18V-11PS PROFESSIONAL sarokcsiszoló, 2× 5,0 Ah, L-BOXX 06019N4302
Regisztráld a vásárolt terméket Bosch Professional felületen és szerezz 3 év garanciát.
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
GWS18V-11PS Professional
Szögcsiszoló
Rendelési szám: 0.601.9N4.302
- Kiváló ergonómia a kényelmes vágáshoz és csiszoláshoz a forgatható markolatnak köszönhetően
- Nagy teljesítmény, amely egy 1 100 W-os hálózati szerszám teljesítményének felel meg
- Ergonomikus és könnyen kezelhető a hosszú, karcsú markolatnak köszönhetően
- Csökkenti a fáradtságot a kényelmes rezgéscsillapított markolat révén
Szállítási terjedelem
Minden változat része
- VédőburkolatRendelési szám: 1 600 A02 1MH
- Gyorsrögzítő anyaRendelési szám: 1 600 A01 6DN
- Védőburkolat (alkatrészszám: 1 600 A00 XK9)
- Kiegészítő markolat rezgéscsillapítássalRendelési szám: 1 602 025 0A0
- RögzítőperemRendelési szám: 2 605 703 014
További tartozék ebben a változatban
- 2× GBA 18V 5,0 Ah akkumulátorRendelési szám: 1 607 A35 14S
- GAL 12V/18V-80 gyorstöltőRendelési szám: 1 600 A03 7CH
Műszaki adatok
GWS18V-11PS Professional: Részletes információk
Fontos termékinformációk
A PRO GWS18V-11PS átfogó felhasználóvédelmi funkciókat kínál, többek között KickBack Control visszarúgásvédelmet, intelligens fékrendszert, újraindítás elleni védelmet és billenőkapcsolót. Ez a nagy teljesítményű akkumulátoros szögcsiszoló egy 1 100 W-os hálózati szerszám teljesítményének megfelelő erőt biztosít. Rendkívül robusztus, és hosszú élettartamra tervezték. A PRO GWS18V-11PS ergonomikus és könnyen kezelhető a hosszú, karcsú markolatnak és a kényelmes rezgéscsillapított markolatnak köszönhetően, amely csökkenti a fáradtságot. Szerszám nélküli védőburkolattal és anyával is rendelkezik az egyszerű és kényelmes kezelés érdekében. Emellett nagyobb rugalmasságot kínál az ergonomikus, forgatható markolat révén, amely megkönnyíti a vágást és a csiszolást.
Felszereltség és felhasználás
További információk
A PRO GWS18V-11PS robusztus fém peremmel rendelkezik, és 6 sebességfokozat közül választható.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Max. korong átméröje | 125 mm |
| Akkufeszültség | 18 V |