BOSCH GCM305-216S PROFESSIONAL Leszabó- és gérvágó fűrész 0601B61001
Újdonság
Szállítói készletBeszerzés: 8 munkanapon belül
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 0601B61001
Súly: 21,96 kg
> Bővebb információ <
Leírás
PRO GCM305-216S
Leszabó- és gérvágó fűrész
Rendelési szám: 0.601.B61.001
A csomag tartalma
  • 2× tartóblokk
  • 1× tartalék fűrészlap
  • doboz
Műszaki adatok
Fűrészlap-átmérő
216 mm
Gérszög vágás
48 ° B / 48 ° J
Dőlésszög
47 ° B / 2 ° J
Fűrészlap furat-O
30 mm
Vágási kapacitás 0°
70 x 315 mm
Vágási kapacitás 45° gérszög
70 x 215 mm
Vágási kapacitás 45° dőlésszög
40 x 305 mm
Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság)
493 x747 x391 mm
Üresjárati fordulatszám*
4.320 – 5.280 ford./perc
Súly*
15,3 kg
PRO GCM305-216S: További információ
Kiemelt termékek
Berendezések és alkalmazások
További információk
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1300 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 4800
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 216
Korong átmérője 216 mm