BOSCH GBA18V-20 PROFESSIONAL Akkuegység 2,0 Ah, Li-Ion 1600A03K19
Újdonság
PRO GBA18V-20 Akkuegység Rendelési szám: 1.600.A03.7U2 Műszaki adatok Akkufeszültség 18,0 V Súly* 0,38 kg Akkukapacitás 2 Ah Akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x ma... további információ »
Nincs raktáronTermék elérhetősége
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A03K19
Súly: 0,70 kg
> Bővebb információ <
Leírás
PRO GBA18V-20
Akkuegység
Rendelési szám: 1.600.A03.7U2
Műszaki adatok
Akkufeszültség
18,0 V
Súly*
0,38 kg
Akkukapacitás
2 Ah
Akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x magasság), mm
75 x 114 x 43 mm
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V