SCHEPPACH C-HVC150-X Akkus kézi porszívó (20V/akku és töltő nélkül) 5909251900
SCHEPPACH C-HVC150-X Akkus kézi porszívó (20V/akku és töltő nélkül) 5909251900 SCHEPPACH C-HVC150-X Akkus kézi porszívó (20V/akku és töltő nélkül) 5909251900 SCHEPPACH C-HVC150-X Akkus kézi porszívó (20V/akku és töltő nélkül) 5909251900 SCHEPPACH C-HVC150-X Akkus kézi porszívó (20V/akku és töltő nélkül) 5909251900 SCHEPPACH C-HVC150-X Akkus kézi porszívó (20V/akku és töltő nélkül) 5909251900
Kedvezmény -1%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: SCHEPPACH
Garancia: 10 év
Cikkszám: 5909251900
Súly: 1,80 kg
SCHEPPACH - 10 évreA Scheppach cég kiegészítőleg további 5 évvel meghosszabbított jótállást kínál a Scheppach 20V IXES sorozat termékeire. Ezáltal a termékekre vállalt jótállási időtartam összesen 10 évre növekszik.
Regisztrálja a terméket a vásárlástól számított 30 napon belül, és a kiterjesztett garancia az Öné!
Leírás
Ez a praktikus vezeték nélküli porszívó ideális megoldás a gyors takarításhoz otthon, az autóban, a garázsban vagy a műhelyben. 10 kPa szívóteljesítményével könnyedén, gyorsan és hatékonyan elbánik a nagyobb szennyeződésekkel is. A vezeték nélküli működésnek köszönhetően a porszívóval kényelmes és egyszerű a munka. A gép a Scheppach IXES 20V sorozat összes akkujával és töltőjével kompatibilis. A nagy, 560 ml-es gyűjtőtartartály hosszabb munkát tesz lehetővé gyakori ürítésigény nélkül. A kompakt kialakítás a tárolás során is helyet takarít meg, amit tovább könnyít a beépített konzol is, ami segítségével a falra szerelhető. A porszívó három hosszabbítócsővel és egy padlószívóval van felszerelve, amivel kényelmesen tisztítható a padló is. Az ergonomikusan kialakított, puha felületű fogantyú kényelmes kezelést tesz lehetővé, míg a hatékony, F9 osztályú szűrő még a finom porszemcséket is képes felfogni. A szűrő könnyen mosható folyó víz alatt, ami meghosszabbítja élettartamát. A csomag tartalmaz egy sima padlótisztító fejet, 3x műanyag hosszabbító csövet és egy átkapcsolható padlótisztítót szőnyegekhez vagy sima padlókhoz. A csomagolás nem tartalmazza az akkut és a töltőt.
Műszaki adatok:
• Feszültség: 20 V
• Szívóteljesítmény: 10 kPa
• Gyűjtőtartály úrtartalma: 560 ml
• Méretek: 415 x 115 x 135 mm
• Nettó súly: 1,4 kg
• Bruttó súly: 1,8 kg
• Csomagolás mérete: 430 x 190 x 150 mm
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 20 V