SCHEPPACH BC-JS254-X Akkus dekopírfűrész,indukciós motor(20V/akku,töltő nélkül) 5901818900
SCHEPPACH BC-JS254-X Akkus dekopírfűrész,indukciós motor(20V/akku,töltő nélkül) 5901818900 SCHEPPACH BC-JS254-X Akkus dekopírfűrész,indukciós motor(20V/akku,töltő nélkül) 5901818900 SCHEPPACH BC-JS254-X Akkus dekopírfűrész,indukciós motor(20V/akku,töltő nélkül) 5901818900 SCHEPPACH BC-JS254-X Akkus dekopírfűrész,indukciós motor(20V/akku,töltő nélkül) 5901818900 SCHEPPACH BC-JS254-X Akkus dekopírfűrész,indukciós motor(20V/akku,töltő nélkül) 5901818900
Kedvezmény -15%
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: SCHEPPACH
Garancia: 10 év
Cikkszám: 5901818900
Súly: 2,40 kg
SCHEPPACH - 10 évreA Scheppach cég kiegészítőleg további 5 évvel meghosszabbított jótállást kínál a Scheppach 20V IXES sorozat termékeire. Ezáltal a termékekre vállalt jótállási időtartam összesen 10 évre növekszik.
Regisztrálja a terméket a vásárlástól számított 30 napon belül, és a kiterjesztett garancia az Öné!
Műszaki adatok:
• Feszültség: 20 V
• Löketmagasság: 25,4 mm
• Löketszám: 6 fokozat, 1000-3000 perc
• Vágásszög: 5 fokozat
• Előrezgés beállítása: 3 fokozat finom vágás
• Max. vágás alumíniumbna kb.: 15 mm
• Max. vágás fémben kb.: 10 mm
• Méretek: 285 x 200 x 75 mm
• Nettó súly: 1,7 kg
• Bruttó súly: 1,9 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 20 V
Akku nélkül
Vágási mélység fában 100 mm
Vágási mélység alumíniumban 15 mm
Vágási mélység ötvözetlen acélban 10 mm