SCHEPPACH BC-HCS165-X Akkus körfűrész, indukciós motor (20V/akku, töltő nélkül) 5901816900
SCHEPPACH BC-HCS165-X Akkus körfűrész, indukciós motor (20V/akku, töltő nélkül) 5901816900 SCHEPPACH BC-HCS165-X Akkus körfűrész, indukciós motor (20V/akku, töltő nélkül) 5901816900
Kedvezmény -15%
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: SCHEPPACH
Garancia: 10 év
Cikkszám: 5901816900
Súly: 3,50 kg
SCHEPPACH - 10 évreA Scheppach cég kiegészítőleg további 5 évvel meghosszabbított jótállást kínál a Scheppach 20V IXES sorozat termékeire. Ezáltal a termékekre vállalt jótállási időtartam összesen 10 évre növekszik.
Regisztrálja a terméket a vásárlástól számított 30 napon belül, és a kiterjesztett garancia az Öné!
Leírás
A Scheppach BCHCS165X egy nagy teljesítményű akkus körfűrész, amely alkalmas hosszú egyenes vágásokra, falapokból történő levágására, konyhai és munkalapok rövidítésére, padlóburkolatok vágására, keresztirányú gerendák vágására stb. A modern szénkefe nélküli motor nagy hatékonyságot, hosszabb akkauhatékonyságot, hosszú élettartamot és minimális elhasználódást biztosít. A fűrész minden Scheppach IXES 20V akkuval és töltővel kompatibilis. A nagy teljesítményű motornak, a magas fordulatszámnak, tömör alumíniumötvözetből készült fémtalpnak és a kiváló minőségű, 165 mmes, 24 keményfémlapkás fűrészlapnak köszönhetően a vágások pontosak és tiszták. A vágásmélység és szög beállításához nincs szükség szerszámokra, mindkét műveletet a gépbe épített, jól leolvasható skála jelzi. A még pontosabb eredmény érdekében a fűrész párhuzavezetővel, lézeres vágásjelzővel és LED világítással van felszerelve, amely tökéletesen megvilágítja a munkafelületet, és a gép kikapcsolása után 10 másodpercig világít. A puhított csúszásgátlós markolattal rendelkezik, és az elszívócsonknak köszönhetően a fűrészt elszívóhoz csatlakoztathatja, és kihasználhatja a pormentes környezetben történő munkavégzés lehetőségét. A lágyindítás (Soft Start) és a túlterhelés elleni védelem garantálja a gép hosszú élettartamát. A csomag tartalmaz egy 165 mm átmérőjű, 24es fogazatú fűrészlapot, egy imbuszkulcsot, egy párhuzamvezetőt és egy elszívóadaptert. A csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Műszaki adatok:
• Feszültség: 20 V
• Fordulatszám: 4500 ford.min.
• Fűrészlap átmérője: 165 mm, 24 fog
• Belső furat: 20 mm
• Dönthetőség: 0-45
• Max. vágásmélység 90nál: 55 mm
• Max. vágásmélység 45nál: 40 mm
• Méretek: 295 x 180 x 195 mm
• Nettó súly: 2,8 kg
• Bruttó súly: 3,3 kg
• Csomagolás mérete: 175 x 300 x 250 mm
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 20 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 45000
Korong átmérője 165 mm