Milwaukee M18BLPDRC-0X M18™ akkus szénkefe nélküli ütvefúró (60,5 Nm/18V/akku nélkül)
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933492821
Súly: 3,50 kg
Leírás
Milwaukee M18 BLPDRC kompakt kefe nélküli ütvefúró-csavarozó
Erőteljes és kompakt ütvefúró-csavarozót keres szűk helyeken történő munkavégzéshez? A Milwaukee M18 BLPDRC a tökéletes választás! Mindössze 145 mm-es hosszával és a POWERSTATE™ kefe nélküli motorral maximális teljesítményt nyújt, pont ott, ahol a legnagyobb szükség van rá.
A 60,5 Nm-es nyomatéknak és az optimalizált fordulatszámnak köszönhetően gyors és pontos fúrást tesz lehetővé. A robusztus, 13 mm-es, teljesen fém fúrótokmány biztosítja a fúrók szilárd és biztonságos rögzítését.
Főbb jellemzők a hatékony munkavégzéshez
  • POWERSTATE™ kefe nélküli motor a hosszabb élettartam és nagyobb teljesítmény érdekében.
  • Rugalmas M18™ tápellátó rendszer: a fúró kompatibilis az összes Milwaukee M18™ akkumulátorral.
  • Teljesen fém övcsipesz a szerszám egyszerű és gyors felakasztásához.
  • LED világítás és töltöttségi szint jelző a kényelmes munkavégzéshez.
Műszaki paraméterek
  • Feszültség: 18 V
  • Max. nyomaték: 60,5 Nm
  • Tokmánykapacitás: 13 mm
  • Max. fúrási átmérő: fa 52 mm, acél 13 mm, falazat 16 mm
  • Fordulatszám: 0-550 / 0-1700 ford./perc
  • Max. ütésszám: 25 500 ütés/perc
A csomag tartalma
  • MILWAUKEE M18 BLPDRC ütvefúró-csavarozó (1 db)
  • Hordtáska (1 db)
  • Akkumulátor (nem tartozék)
  • Töltő (nem tartozék)
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 60,5
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 550
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 1700
Ütésszám, max. (1/perc) 25.500
Fúrásteljesítmény fában 52 mm
Fúrásteljesítmény beton 16 mm
Fúrásteljesítmény fém 13 mm