Milwaukee M18 FBTS75-552X Akkus szalagcsiszoló 2x5.5 Ah, HD Koffer 4933479615
Kedvezmény -8%
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933479615
Súly: 10,00 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
• Kompakt kialakítás lapos elülső és oldalsó élekkel a sík csiszoláshoz
• A por 90%-át felfogja univerzális porelszívó csatlakozón vagy többrétegű porzsákon keresztül
• Állítható szalagsebesség 230–410 m/s tartományban
• Szerszám nélküli állítható elülső fogantyú a kényelmes munkapozícióért
• Standard szalagmértek: 75 x 457 mm
• Szerszám nélküli szalagcsere, könnyen beállítható görgővel a pontos illeszkedéshez
• Elöl és oldalt elhelyezett LED világítás 180°-os megvilágítást biztosít
• Rugalmas energiaellátás: kompatibilis az összes M18™ MILWAUKEE® akkumulátorral
A csomag tartalma:
• 2 x M18 HB5.5 akkumulátor
• M12-18 FC töltő
• HD tárolódoboz
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 5 Ah
Akku 2
Szalagsebesség 230 - 410 m/perc
Csiszolófelület szélessége 75 mm
Csiszolófelület hossza 457 mm
Csiszolólap, szélesség x hosszúság 90x135 mm