Milwaukee M18 BOS125-502B Akkus excentercsiszoló (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229
Milwaukee M18 BOS125-502B Akkus excentercsiszoló (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Akkus excentercsiszoló (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Akkus excentercsiszoló (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Akkus excentercsiszoló (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229
Kedvezmény -19%
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933464229
Súly: 4,30 kg
Leírás
• A belső szűrővel ellátott porelszívó doboz tartja és kezeli a port
• Univerzális tépőzáras csiszolótalp lehetővé teszi a csiszolólap egyszerű cseréjét
• Könnyűsúlyú - 1,6 kg
• Vákuum adapterrel közvetlenül illeszkedik az összes MILWAUKEE® porelszívóhoz
• Rugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik
A készlet tartalma:
• 2 x M18 B5 akkumulátor
• M12-18 C Töltő
• Szerszámtáska
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Tápellátás típus akkumulátor
Akku 2
Csiszolólap, szélesség x hosszúság O 125 mm
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 1200
Rezgésszám üresjáratban 14.000 - 24.000 perc-1
Rezgéskör átmérő 2,4 mm