Milwaukee M12 FUEL Kezdőkészlet M12FPP2X2-402X: M12 FPD2-0 + FCIWF12G3 (12V / 2x 4,0Ah)
Kedvezmény -15%
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933498741
Súly: 5,80 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
M12 FPD2-0 akkumulátoros ütvefúró
  • Extrém kompaktság: A mindössze 152 mm-es hossza kiváló manőverezhetőséget biztosít.
  • Nagy teljesítmény: A 45 Nm-es nyomaték nagyszerű teljesítmény-méret arányt nyújt.
  • Kiváló minőségű tokmány: A 13 mm-es fém tokmány gyors és biztonságos bittcserét tesz lehetővé.
  • Állítható kuplung: 13 nyomatékbeállítás, plusz fúró és ütvefúró mód a precíz munkavégzéshez.
M12 FCIWF12G3-0 akkumulátoros ütvecsavarozó
  • Maximális nyomaték: Az 542 Nm-es meghúzási nyomatékkal és a 745 Nm-es lazító nyomatékkal a legmegterhelőbb feladatokat is képes elvégezni.
  • Alacsony súly: Mindössze 1 kg (akkumulátor nélkül) és a 122 mm-es hossza csökkenti a fáradtságot és megkönnyíti a hozzáférést.
  • Nagy sebesség: Akár 3300 fordulat/perc-et is elér a gyors csavarozáshoz.
  • Árnyékmentes megvilágítás: Három LED-dióda világítja meg a munkaterületet minden szögből.
M12 FUEL™ platform
Műszaki adatok
  • Akkumulátor típusa: Li-ion
  • Feszültség: 12 V
  • Kapacitás: 4 Ah
  • Szállítás: HD boxban
A csomag tartalma
  • 1x M12 FPD2-0 kompakt akkumulátoros ütvefúró
  • 1x M12 FCIWF12G3-0 akkumulátoros ütvecsavarozó
  • 2x M12 B4 akkumulátor (4 Ah)
  • 1x C12 C töltő
  • 1x HD box
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V