Makita DF333DNX12 Akkus fúró-csavarbehajtó Li-ion CXT (1x2,0Ah/12V) MAKPAC
Kedvezmény -39%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: DF333DNX12
Súly: 1,20 kg
Leírás
Jellemzők:
• 2 fokozatú mechanikus hajtómű
• 20 fokozatú nyomatékbeállítás
• Gumírozott markolat
• Forgásirányváltó
• Motorfék
• Szabályozható fordulatszám
• LED segédfény utánvilágítással
• Gyorstokmány
• Akkumulátor kapacitás jelző
• Kompakt kivitel, teljes hossz 179 mm.
• Új csapágyazás miatt nagyobb terhelhetőség
Műszaki adatok:
• A gép ezen akkumulátorokkal kompatibilis: 4.0 Ah | 2.0 Ah | 1.5 Ah
• Akku család: CXT - Compact eXtreme Technology
• Akku típusa: Li-ion
• Akkufeszültség: 10,8V / 12Vmax
• Fordulatszám 1.: 0 - 450/perc
• Fordulatszám 2.: 0 - 1.700/perc
• Fúrásteljesítmény fa: 21 mm
• Fúrásteljesítmény fém: 10 mm
• Max. nyomaték: 30 / 14 Nm
• Méretek (h x sz x m): 179 x 66 x 212 mm
• Súly: 1,1 - 1,2 kg
• Tokmánybefogás: 0,8 - 10 mm
• Töltési idő: 30 perc
A csomag tartalma:
• 1 db BL1021B Li-ion akkumulátor (10,8 V / 2,0 Ah) (197396-9)
• DC18RE LXT/CXT akkumulátor töltő (198720-9)
• MAKPAC Type 2 hordtáska (821550-0)
• Makpac betét fúró-csavarbehajtókhoz (835F02-1)
• Akasztófül (346909-5)
• Csavar (251314-2)
Gyorstokmány (763238-5) a gépre szerelve
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V
Akkukapacitás 2 Ah
Akku 1
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 30/14
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 450
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 1700
Fúrásteljesítmény fában 21 mm
Fúrásteljesítmény fém 10 mm