Makita DBO180ZJ Akkus excentercsiszoló Li-ion (18V/123mm) akkumulátor nélkül, Makpac
Makita DBO180ZJ Akkus excentercsiszoló Li-ion (18V/123mm) akkumulátor nélkül, Makpac Makita DBO180ZJ Akkus excentercsiszoló Li-ion (18V/123mm) akkumulátor nélkül, Makpac Makita DBO180ZJ Akkus excentercsiszoló Li-ion (18V/123mm) akkumulátor nélkül, Makpac Makita DBO180ZJ Akkus excentercsiszoló Li-ion (18V/123mm) akkumulátor nélkül, Makpac
Kedvezmény -23%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: DBO180ZJ
Súly: 3,40 kg
Leírás
• Kompakt kivitel
• Rövid felépítés
• Alacsony súlypont könnyű
• Kezelhetőséget biztosít
• Hálózati gépekéhez hasonló kiváló
• Teljesítmény
• Porszívóhoz csatlakoztatható
Műszaki adatok:
• Csiszolótányér-átmérő: 125 mm
• Hosszúság: 175 mm
• Magasság: 153 mm
• Rezgési átmérő: 2,8 mm
• Súly: 1,7 kg
• Szélesség: 123 mm
• Termék jellemző: porelszívás
• Üresjárati fordulatszám: 7000; 9500; 11000 1/min
A csomag tartalma:
• Makpac koffer (821550-0)
akkumulátor és töltő nélkül
Műszaki adatok
Részletezés
Tápellátás típus akkumulátor
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Rezgésszám üresjáratban 14.000 perc-1
Rezgéskör átmérő 125 mm