HiKOKI WR36DEWRZ Akkus ütvecsavarozó 1/2" (36V/2x2,5Ah) Hitbox
HiKOKI WR36DEWRZ Akkus ütvecsavarozó 1/2" (36V/2x2,5Ah) Hitbox HiKOKI WR36DEWRZ Akkus ütvecsavarozó 1/2" (36V/2x2,5Ah) Hitbox
Kedvezmény -25%
Ingyenes szállítás
• MULTI VOLT (36V) technológia • Szénkefementes (BrushLess) motor • 4 meghúzási mód • Auto Stop mód megelőzi a túlhúzást • Erős, a kategória legjobb nyomatéka • ?Kategóriájában a leggyo... további információ »
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: WR36DEWRZ
Súly: 6,33 kg
Leírás
• MULTI VOLT (36V) technológia
• Szénkefementes (BrushLess) motor
• 4 meghúzási mód
• Auto Stop mód megelőzi a túlhúzást
• Erős, a kategória legjobb nyomatéka
• ?Kategóriájában a leggyorsabb ezáltal segít abban, hogy gyorsabban elvégezze a munkát
• Kompakt és könnyű
• IP56 szerinti por- és vízállóság
Technikai adatok:
• Feszültség: 36 V
• Akkumulátor kapacitás: 2,5 Ah
• Teljes hossz: 169 mm
• Ütésszám: 0-3400 ü/p
• Sebességfokozat szám: 4 db
• Max. forgatónyomaték: 770 Nm
• Akkumulátorok száma: 2 db
• Garancia: Sávos év
• Fordulatszám: 0-2400 f/p
• Súly: 2,6 kg
Géppel szállított tartozékok:
• 2db BSL36A18 akkumulátor
• Töltő
• HitBox szerszámkoffer
• Az képen ábrázolt gép a konfigu
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V
Akkukapacitás 2,5 Ah
Akku 2
Akku 2x 2,5 Ah / HitBOX
Max. forgatónyomaték (Nm) 770
Nyomatékfokozat 4
Szerszámbefogás 12,7 mm