HiKOKI WR36DAW2Z Akkus ütvecsavarozó 3/4" (1100Nm/36V/akku és töltő nélkül) HitBOX
HiKOKI WR36DAW2Z Akkus ütvecsavarozó 3/4" (1100Nm/36V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI WR36DAW2Z Akkus ütvecsavarozó 3/4" (1100Nm/36V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI WR36DAW2Z Akkus ütvecsavarozó 3/4" (1100Nm/36V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI WR36DAW2Z Akkus ütvecsavarozó 3/4" (1100Nm/36V/akku és töltő nélkül) HitBOX
Kedvezmény -35%
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: WR36DAW2Z
Súly: 5,37 kg
Leírás
Jellemzők:
• Szénkefementes motor
• Hálózati gépnek megfelelő nyomaték
• Kompakt és könnyű
• Fordulatszám szabályozás
• 4 fokozatban állítható meghúzási mód az alkalmazásnak megfelelően
Műszaki adatok:
• Max. csavarméret: M12 – M30
• Max. csavarméret: (nagy nyomatékú csavar) M10 – M24
• Befogás: (négyszög) 19 mm
• Meghúzási nyomaték: 1100Nm
• Akkufeszültség: 36 V
• Üresjárati fordulatszám (High módban): 0 – 1,500/min
• Üresjárati fordulatszám (Medium módban): 0 – 1,200/min
• Üresjárati fordulatszám (Low 2 módban): 0 – 900/min
• Üresjárati fordulatszám (Low 1 módban): 0 – 600/min
• Ütésszám (High módban): 0 – 2,900/min
• Ütésszám (Medium módban): 0 – 2,300/min
• Ütésszám (Low 2 módban): 0 – 1,800/min
• Ütésszám (Low 1 módban): 0 – 1,200/min
• Teljes hossz: 221 mm
A csomag tartalma:
• HitBOX koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V
Akku nélkül
Akku Akku nélkül / HitBOX
Max. forgatónyomaték (Nm) 1100
Nyomatékfokozat 4
Max. törési pillanat (Nm) 1800
Szerszámbefogás 19 mm