HiKOKI WR18DHW2Z Akkus ütvecsavarozó 1/2" (345Nm/18V/akku és töltő nélkül) HitBOX
HiKOKI WR18DHW2Z Akkus ütvecsavarozó 1/2" (345Nm/18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI WR18DHW2Z Akkus ütvecsavarozó 1/2" (345Nm/18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI WR18DHW2Z Akkus ütvecsavarozó 1/2" (345Nm/18V/akku és töltő nélkül) HitBOX
Kedvezmény -22%
Ingyenes szállítás
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: WR18DHW2Z
Súly: 3,45 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kompakt, könnyű gép
• Ergonomikus felépítés, puha markolat a kényelmes munkavégzés érdekében
• LED világítás
Műszaki adatok:
• Gépcsavar mérete: M10-M16
• Nagy nyomatékú csavar: M8-M14
• Max. meghúzási nyomaték: 345 Nm
• Üresjárati fordulatszám: 0-2400/min
• Szerszámbefogás: 1/2 col
• Teljes hossz: 177 mm
• Gép tömege: 1,4 kg
A csomag tartalma:
• HitBOX koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Akku Akku nélkül / HitBOX
Max. forgatónyomaték (Nm) 345
Nyomatékfokozat 8
Max. törési pillanat (Nm) 600
Szerszámbefogás 8 - 12,7 mm