HiKOKI WH18DCW4Z Akkus ütvecsavarozó (210Nm/18V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -25%
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: WH18DCW4Z
Súly: 1,22 kg
Leírás
Jellemzők:
• Gyors meghúzási sebesség, tripla ütés
• A 3 LED lámpa széles fénysugárban világítja meg a munkaterületet
• 5 meghúzási mód állítható be a kapcsoló segítségével
• Alacsony sebességen is jól működik
• Érzékeny kapcsoló
• IP56 por- és vízállóság
Műszaki adatok:
• Kisméretű csavar: M4–M10
• Szokásos csavar: M5–M18 mm
• Nagy nyomatékú csavar: M5–M14
• Önmetsző: ?3,5–?6
• Meghúzási nyomaték: 210 Nm
• Akkufeszültség: 18 V
• Üresjárati fordulatszám (Power mód): 0–3400 /min
• Üresjárati fordulatszám (Bolt mód): 0–2900 /min
• Üresjárati fordulatszám (Soft mód): 0–900 /mi
• Üresjárati fordulatszám (Önmetsző mód): 0–3700 /min
• Befogás: 6,35 mm hatlap
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V