HiKOKI UM36DAWBZ Akkus keverőgép (36V/1x2,5Ah)
HiKOKI UM36DAWBZ Akkus keverőgép (36V/1x2,5Ah) HiKOKI UM36DAWBZ Akkus keverőgép (36V/1x2,5Ah)
Kedvezmény -32%
Ingyenes szállítás
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: UM36DAWBZ
Súly: 7,33 kg
Leírás
Jellemzők:
• Erős, szénkefe nélküli motor
• 2 sebesség: magas és alacsony a különböző viszkozitású anyagokhoz
• Akár 1 óra folyamatos használat BSL36B18 multivolt akkumulátorral
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 36 V
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0-1.200 fordulat/perc
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0-500 fordulat/perc
• Keverőszár átmérője: 150 mm
• Munkakapacitás 2,5 Ah: 8 zsák
• Munkakapacitás 4,0 Ah: 13 zsák
• Hosszúság: 929 mm
• Szélesség: 224 mm
• Magasság: 109 mm