Metabo RW 18 LTX BL 120 Akkus keverőgép (18V/akku és töltő nélkül) 601164850
Cikkszám: 601164850
Leírás
Metabo RW 18 LTX BL 120 Akkus keverőgép (18V/akku és töltő nélkül) 601164850
- Robusztus akkus keverőgép erőteljes bekeveréshez és keveréshez akár 30 literig
- Gyorsleállítás utánfutás nélkül a gyorsítókapcsoló felengedésekor a pontos vezérlés érdekében
- Erős szénkefe nélküli (BL) motor a maximális hatékonyságért és hosszú akkumulátor-üzemidőért
- Vario-Tacho-Constamatic (VTC) teljes hullámú elektronika állítókerékkel, állandó fordulatszámmal terhelés alatt is
- Elektronikus lágyindítás a fröccsenésmentes keveréshez
- Túlterhelés elleni védelem a motor túlmelegedésének megelőzésére
- Ergonomikus, gumírozott markolatok a kényelmes és biztos fogásért
- Kiegyensúlyozott súlypont a fáradságmentes munkavégzéshez
- Védett akkuegység-elhelyezés a markolatok között, jól látható kapacitáskijelzővel
- Gumiborítású házsarkok a ütésvédelemért és csúszásmentes lehelyezésért
- Kompatibilis minden 18V CAS rendszerű akkuegységgel és töltővel
Csomag tartalma
- RS-R3 típusú keverőszár (O 120 mm)
- Hosszabbító
- Villáskulcs
- Akkuegység és töltő nélkül
Műszaki adatok
| Akkufeszültség | 18 V |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 820 /min |
| Fokozatok | 1 |
| Max. keverőkosár átmérő | 120 mm |
| Max. ajánlott keverési mennyiség | 30 l |
| Szerszámbefogás | Belső menet M14 |
| Súly akkuegység nélkül | 3.4 kg |
| Súly akkuegységgel | 4 kg |
Metabo RW 18 LTX BL 120 egy nagy teljesítményű akkus keverőgép, amely akár 30 liter építőipari anyag keverésére is alkalmas. A 18V CAS rendszer és a szénkefe nélküli motor stabil teljesítményt, hosszú üzemidőt és kényelmes, biztonságos használatot biztosít professzionális környezetben.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo RW 18 LTX BL 120 (601164850) Akumulátorové míchadlo
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo RW 18 LTX BL 120 (601164850) Akumulátorové míchadlo
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





















