HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD Fúró-csavarozó + WH18DD Ütvecsavaróozó (18V/2x2,0Ah)+HSC III
Kedvezmény -2%
Ingyenes szállítás
HiKOKI DS18DD Akkus fúró-csavarozó Jellemzők: • Kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. • Teljes hossza 157 mm, súlya 500 g-mal kevesebb, mint a ... további információ »
Raktáron 1 db
Garancia: 3 év
Cikkszám: KC18DDWFZ
Súly: 6,00 kg
Leírás
HiKOKI DS18DD Akkus fúró-csavarozó
Jellemzők:
• Kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban.
• Teljes hossza 157 mm, súlya 500 g-mal kevesebb, mint a korábbi modellé.