HiKOKI KC18DAWAZ Akkus gépszett DS18DA + WH18DA (18V/2x2,0Ah) koffer
Kedvezmény -6%
DS18DA Akkus fúró-csavarozó Jellemzők: • Szűk helyen is jól használható • 18 V-os teljesítmény kompakt méretben • Beépített LED lámpa • 2 sebesség, 20 fokozatban állítható kuplung ... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: KC18DAWAZ
Súly: 5,73 kg
Leírás
DS18DA Akkus fúró-csavarozó
Jellemzők:
• Szűk helyen is jól használható
• 18 V-os teljesítmény kompakt méretben
• Beépített LED lámpa
• 2 sebesség, 20 fokozatban állítható kuplung
Műszaki adatok:
• Gépcsavar: 6 mm
• Facsavar mérete: 6mm x 75mm
• Lágyacél (1,6mm vtg.): 13 mm
• Fa (18mmvtg): 36 mm
• Kemény nyomaték: 50 Nm
• Lágy nyomaték: 18 Nm
• Tokmány: 2 -13 mm
• Akkufeszültség: 18 V
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 1400/min
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 350/min
• LED lámpa: van
• Tömeg: 1,3 kg
WH18DA Akkus ütvecsavarozó
Jellemzők:
• Nagyon kompakt
• Puha markolat
• Akku töltöttség kijelző
• LED világítás
Műszaki adatok:
• Feszültség: 18 V
• Befogás: 1/4" belső hatszög
• Csavarok és anyák: M6 – M14
• Nagyszilárdságú csavarok: M5 – M12
• Üresjárati fordulatszám: 0 – 2 700 /perc
• Terhelt ütési frekvencia: 0 – 3 600 /perc
• Maximális nyomaték: 140 Nm
• Teljes hossz: 150 mm
• Súly: 1,3 kg
A csomag tartalma:
• 2 x 18V Li-ion 2.0Ah BSL1820M akkumulátor
• UC18YKSL töltő
• Hordtáska
Részletezés
Akkufeszültség 18 V