HiKOKI DS36DAW2Z Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HitBOX
HiKOKI DS36DAW2Z Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DS36DAW2Z Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DS36DAW2Z Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HitBOX
Kedvezmény -45%
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DS36DAW2Z
Súly: 2,70 kg
Leírás
Jellemzők:
• Sokrétű felhasználható
• Kategóriájában a leggyorsabb fúrási sebesség
• Jelentősen megnövekedett folyamatos üzemeltetési idő
• Feltöltésenkénti üzemidő (BSL36A18 akkuval) akár 70 óra
• Éppen olyan kompakt, mint a 18 V-os gépek
• Visszaható erők elleni védelem (Reactive Force Control, RFC)
Műszaki adatok:
• Befogás: 1.5 – 13mm gyorstokmány
• Max. furat: lágyacél 16 mm
• Max. furat: puhafa 102 mm
• Max. furat: facsavar 12x100 mm
• Max. furat: gépcsavar 6 mm
• Akkufeszültség: 36 V
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0 – 2,100/min.
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 – 500/min.
• Max. nyomaték (kemény): 138 Nm
• Max. nyomaték (lágy): 64 Nm
• Tömeg: 2.7kg
A csomag tartalma:
• Oldalfogantyú
• Csavarozó bit
• Saruvédő
• HITBOX
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V
Akku nélkül
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 138/64
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 500
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 2100
Fúrásteljesítmény fában 102 mm
Fúrásteljesítmény fém 16 mm