HiKOKI DS18DCW2Z Akkus fúró-csavarozó (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX
HiKOKI DS18DCW2Z Akkus fúró-csavarozó (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DS18DCW2Z Akkus fúró-csavarozó (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DS18DCW2Z Akkus fúró-csavarozó (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DS18DCW2Z Akkus fúró-csavarozó (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX
Kedvezmény -31%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DS18DCW2Z
Súly: 4,20 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kiemelkedő erő és fúrási sebesség.
• Kompakt fej: csak 190 mm.
• Oldalfogantyú: 11 pozícióban állítható, így nagyon jól használható minden helyzetben.
• Még nagyobb teljesítmény: 140 Nm nyomaték a legnehezebb munkákhoz is.
• Nagyon tartós kialakítás, robusztus alumínium ház biztosítja a még jobb szilárdságot.
• Állandó sebességszabályozás.
• Karbid betétes fémtokmány a legjobb rögzítés érdekében.
• Ergonomikus puha markolat.
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 18 V
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2000 ford./perc
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 500 ford./perc
• Kemény nyomaték: 140 Nm
• Lágy nyomaték: 70 Nm
• Tokmány: 1.5 - 13 mm
• Furatátmérő, lágyacél: 16 mm
• Furatátmérő, fa (18 mm vtg.): 102 mm
• Gépcsavar: M6
• Facsavar mérete: M12 x 100 mm
• LED lámpa: van
• Teljes hossz: 190 mm
• Tömeg BSL1840M akkuval: 2,6 kg
A csomag tartalma:
• HitBOX koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 140
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 500
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 2000
Fúrásteljesítmény fában 16 mm
Fúrásteljesítmény fém 102 mm