HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II
HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II HiKOKI DH18DPBWPZ Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/2x5,0Ah/1,3J) HSC II
Kedvezmény -34%
HiKOKI DH18DPBWPZ – Akkus fúrókalapács SDS-Plus 18 V / 1,3 J (2× 5,0 Ah) szerszámkoffer Kompakt és könnyű SDS-Plus akkus fúrókalapács az optimális kezelhetőségért és a fáradságmentes mu... további információ »
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DH18DPBWPZ
Súly: 4,60 kg
Leírás
HiKOKI DH18DPBWPZ – Akkus fúrókalapács SDS-Plus 18 V / 1,3 J (2× 5,0 Ah) szerszámkoffer
  • A tömegközéppont a markolat közelében helyezkedik el a stabil és kényelmes használat érdekében.
  • Szénkefementes motor nagyobb teljesítményt, kisebb kopást és hosszabb élettartamot biztosít.
  • Ergonomikus, puha markolat a pontos irányításért és a kényelmes használatért.
  • Két üzemmód – fúrás és ütvefúrás.
  • Beépített LED munkalámpa jobb láthatóságot biztosít a munkaterületen.
  • Kompakt és kiegyensúlyozott kialakítás ideális szerelési és telepítési munkákhoz.
A csomag tartalma
  • HiKOKI DH18DPB akkus fúrókalapács
  • 2× BSL1850C 18 V / 5,0 Ah akkumulátor
  • UC18YFSL töltő
  • Kiegészítő markolat
  • Mélységmérő
  • Akkumulátorvédő fedél
  • Rakásolható rendszerkoffer HSC II
Műszaki adatok
Akkumulátor feszültsége18 V
Ütési energia (EPTA)1,3 J
Üresjárati fordulatszám0–1080 /min
Ütésszám teljes terhelésnél0–5500 /min
Fúrási átmérő betonban3,4–18 mm
Fúrási átmérő lágyacélban13 mm
Fúrási átmérő fában18 mm
SzerszámbefogásSDS-Plus
A HiKOKI 18 V akkus fúrókalapács két üzemmóddal rendelkezik – fúrás és ütvefúrás –, így sokféle alkalmazáshoz használható. A Reactive Force Control (RFC) technológia növeli a biztonságot, mivel hirtelen túlterhelés vagy elakadás esetén azonnal leállítja a motort.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 5 Ah
Akku 2
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 1080
Ütésszám, max. (1/perc) 5.500
Ütési energia max. 1,3 J
Szerszámbefogás SDS-plus
Fúrásteljesítmény fában 18 mm
Fúrásteljesítmény beton 18 mm
Fúrásteljesítmény fém 13 mm