HiKOKI CJ18DAW2Z Akkus dekopírfűrész (18V/akku és töltő nélkül) HSC II
HiKOKI CJ18DAW2Z Akkus dekopírfűrész (18V/akku és töltő nélkül) HSC II HiKOKI CJ18DAW2Z Akkus dekopírfűrész (18V/akku és töltő nélkül) HSC II HiKOKI CJ18DAW2Z Akkus dekopírfűrész (18V/akku és töltő nélkül) HSC II HiKOKI CJ18DAW2Z Akkus dekopírfűrész (18V/akku és töltő nélkül) HSC II
Kedvezmény -32%
Raktáron 8 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: CJ18DAW2Z
Súly: 4,32 kg
Műszaki adatok:
Akkumulátor feszültsége: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0-2500 /min
Darabolási kapacitás, fa: 135 mm
Darabolási kapacitás, lágyacél lemez: 10 mm
Darabolási kapacitás, rozsdamentes acél: 2,5 mm
Minimális vágási sugár: 25 mm
Maximális ferdeszög: 45 °
Ingalöket fokozatok: 4
Ütéshosszúság: 26 mm
Súly (akkuegység nélkül): 1,90 kg
Súly (akkuegységgel): 2,28 kg
Szerszám hossza: 266 mm
A csomag tartalma:
  • Penge No.41
  • Kombinált imbuszkulcs, 4 mm
  • Forgácsfogó
  • Porgyűjtő
  • Rakásolható rendszer láda 3
Akkumulátor és töltő nélkül!
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Vágási mélység fában 135 mm
Vágási mélység ötvözetlen acélban 2,5 mm