HiKOKI C3606DPAW2Z Akkus körfűrész MultiVolt (165mm/36V/akku és töltő nélkül) HitBox
Kedvezmény -19%
Ingyenes szállítás
Raktáron 6 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: C3606DPAW2Z
Súly: 7,86 kg
Leírás
Jellemzők:
• Rendkívül erős és kategóriájában a legnagyobb vágásmélység
• Kompatibilis a HiKOKI vezetősínekkel és más márkák szabványos vezetősíneivel
• Változtatható sebesség
• Gyorsleállító fék
• -1°/46°C-tól dönthető a fűrészvágások precíz beállításához a munkadarabon
• Dupla mélységbeállítás jelző
Műszaki adatok:
• Fűrészlap méret: 165 mm
• Vágásmélység: 90°: 66 mm
• Vágásmélység: 45°: 43 mm
• Üresjárati fordulatszám: 2500-5200/min
• Akkufeszültség: 36 V
• Gép tömege: 4,4 kg
A csomag tartalma:
• Saruvédő
• Fűrészlap
• Vászonzsák
• Csatlakozó
• Csavarkulcs
• HSC IV
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 2500
Korong átmérője 165 mm