HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah)
HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah) HiKOKI AL18DAW4Z 18V Akkus zsírprés 690 bar (18V/1x2,0Ah)
Kedvezmény -9%